Background

Bonusi i provës Uzobet


Uzobet është një platformë e re e basteve sportive në internet që ekziston për rreth shtatë vjet, por ende nuk është shumë e njohur në botën e lojërave të fatit. I licencuar në Curacao dhe Maltë, faqja e basteve sportive ofron një bonus provë falas deri në 100 dollarë për të tërhequr klientë të rinj. Bonusi është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj dhe mund të kërkohet duke depozituar një minimum prej $50 në llogarinë e tyre. Për shembull, nëse depozitoni 100 dollarë në llogarinë tuaj, mund të kërkoni 25% të asaj shume - në këtë rast 25 dollarë - si një bast falas. Kjo ofertë u jep lojtarëve të drejtën të vendosin bastet e tyre pa asnjë kufizim dhe mund të tërheqin fitimet e tyre në çdo kohë.

Kompania e basteve online Uzobet, e cila funksionon për rreth shtatë vjet, po lë gjurmë në industrinë e lojërave të fatit me platformën e saj të re të basteve në futboll.
Uzobet është një kompani bastesh sportive online që operon prej afro shtatë vitesh. Ajo u themelua nga dy miq, njëri me përvojë në zhvillimin e softuerit dhe tjetri me përvojë pune me kompani të mëdha si Coca Cola. Së bashku ata krijuan Uzobet, e cila u ofron klientëve të saj një sërë mundësish bastesh në ngjarje të ndryshme sportive në mbarë botën.
Uzobet po lë gjurmë në industrinë e lojërave të fatit me platformën e re të basteve të futbollit – një zhvillim emocionues që premton t'i mbajë të lumtur tifozët e futbollit duke ofruar më shumë opsione kur vendosin bastet e tyre. Faqja ofron gjithashtu mbulim të drejtpërdrejtë në mënyrë që të mund të shikoni të gjitha ndeshjet e ekipeve tuaja të preferuara pa pasur nevojë të dilni nga shtëpia!

Faqja e basteve sportive e licencuar nga Curacao dhe Malta ofron një bonus provë falas deri në 100 dollarë për të tërhequr klientë të rinj.
Uzobet është një faqe e licencuar e basteve sportive në Curacao dhe Maltë. Faqja ofron një bonus provë falas deri në 100 dollarë për klientët e rinj. Për të kërkuar këtë ofertë, duhet të depozitoni të paktën 50 dollarë në llogarinë tuaj duke përdorur kodin "START" përpara se të bëni ndonjë depozitë nga burime të tjera. Shuma maksimale që mund të kërkohet është 100 dollarë, por ka disa kufizime se sa mund të vihet bast në ditë:

  • Basti maksimal i lejuar për një bast të vetëm është 5$;
  • Numri maksimal i basteve të lejuara në ditë është 20;
  • Bastet e vendosura nën këtë promovim nuk mund të tërhiqen ose anulohen manualisht nga vetë lojtari (nëse ai vendos të mos luajë) pasi të jenë vendosur.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për klientët e rinj dhe mund të kërkohet duke depozituar një minimum prej $50 në llogarinë e tyre.
Ky bonus është i vlefshëm vetëm për klientët e rinj. Kjo ofertë depozite nuk është e vlefshme në lidhje me ofertat ose promovimet e tjera të depozitave. Shuma maksimale e bonusit është 500 dollarë dhe mund të përdoret në të gjitha lojërat, përveç lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Për shembull, nëse depozitoni 100 dollarë në llogarinë tuaj, mund të kërkoni 25% të asaj shume - në këtë rast 25 dollarë - si një bast falas.
Ju mund ta kërkoni këtë bonus duke depozituar të paktën 50 dollarë dhe duke futur kodin "UZOBET" kur ju kërkohet. Numri maksimal i basteve falas që mund të përdoren në një ditë është 5 ose 10, në varësi të faktit nëse ato janë kumulative dhe llojit të tyre (Handikap/Basti i ndeshjes). Kjo ofertë nuk mund të kombinohet me oferta të tjera nga Uzobet Casino apo ndonjë operator tjetër në grupin tonë të kompanive.
Basti falas duhet të përdoret brenda 7 ditëve nga depozitimi dhe nuk mund të tërhiqet deri pas kësaj periudhe. Shuma minimale që mund të përdoret në një bast të vetëm është 0,50$ dhe çdo lojë (p.sh. ruletë, lojëra elektronike) llogaritet si një bast. Basti maksimal i lejuar kur përdorni një bast falas është 100 dollarë.

Kjo ofertë u jep lojtarëve të drejtën të vendosin bastet e tyre pa asnjë kufizim dhe mund të tërheqin fitimet e tyre në çdo kohë.
Ky bonus është një mundësi e mirë që ju të njiheni me faqen dhe të provoni shërbimet e tij. Ju mund të vini bast sa herë të dëshironi, kështu që nuk ka kufizime se sa para ose kohë mund të shpenzohen për këtë ngjarje.
Bonusi do të jetë i disponueshëm për lojtarët që nuk kanë përdorur më parë ndonjë bonus tjetër dhe nuk mund të kombinohet me oferta të tjera në të njëjtin sajt të kazinosë.

Ka shumë përfitime nga përdorimi i Uzobet.

  • Mund të fitoni para duke luajtur lojëra
  • Mund të argëtoheni dhe të argëtoheni
  • Uzobet është i lehtë për t'u përdorur, ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të luani me miqtë tuaj.

Bonusi i Uzobet është një mënyrë e shkëlqyer që lojtarët e rinj të fillojnë përvojën e tyre të basteve. Oferta është krijuar për të qenë e thjeshtë, fleksibël dhe e lehtë për t'u kuptuar, në mënyrë që të gjithë të mund të përfitojnë. Nëse nuk e keni provuar ende këtë sajt, tani është koha!